

W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ogólnopolskim konkursie plastyczno-konstrukcyjnym "Światowa budowla" organizowanym przez nasze przedszkole. III miejsce zajął nasz Krasnoludek, Kuba Stanisławski. Jesteśmy z niego bardzo dumni. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie!