

Nasze przedszkolaki fantastycznie spisały się dzisiaj podczas XI Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków "Sprintem do maratonu" - przebiegły łącznie 3,8 kilometra. Było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ by okazać swoje wsparcie i solidarność z dziećmi onkologicznymi nasze dzieci wykonały ten bieg w piżamach. Tak aktywnie spędziliśmy Dzień Dziecka.